Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Performance Management

DRILL Performance Management

Jest to wysoce wyspecjalizowane rozwiązanie, służące do kompleksowego zarządzania efektywnością pracowników. Podstawą jest weryfikacja pracowników pod kątem wydajności ich pracy, w połączeniu z indywidualnymi wskaźnikami (KPI), i powiązanie ich ze zmiennymi składnikami wynagrodzenia. Stworzymy dla Państwa system oceny, powiązany z polityką płacową, określimy kluczowe kompetencje i zaproponujemy sposób ich oceny i planu rozwoju dla pracowników.

DRILL Performance Management jest wysoce specjalistycznym produktem do kompleksowego zarządzania produktywnością Państwa pracowników. Położenie nacisku na produktywność pracowników zapewni Państwu jednoznaczną przewagę konkurencyjną polegającą na maksymalnym wykorzystywaniu ich potencjału.

Podstawą systemu jest segmentacja pracowników według poziomu ich produktywności poprzez określenie,i analizę wskaźników premiowych i ich powiązania ze zmiennymi składnikami wynagrodzenia: określenie kryteriów regularnej oceny produktywności pracowników i metodykę jej dokonywania w związku z regulaminem wynagrodzeń oraz określenie kluczowych zdolności, sposób ich oceny i wyznaczenie planów rozwoju poszczególnych pracowników.

Wprowadzenie systemu zarządzania produktywnością przebiega zawsze w ścisłej współpracy z Państwem, uwzględnia specyfikę firmy i następuje według szczegółowego planu organizacyjnego i komunikacyjnego. Jego częścią są też seminaria treningowe dla pracowników kierownictwa na wszystkich stopniach zarządzania, których aktywne zaangażowanie i motywacja są warunkiem pomyślnej realizacji programu zarządzania produktywnością.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: