Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Profil spółki

O spółce

Jesteśmy firmą doradczą oferującą szeroki zakres rozwiązań i usług dla naszych Klientów; od wielkich korporacji, poprzez średnie  i małe firmy, aż po indywidualnych przedsiębiorców.

Na rynku firm doradczych wyróżnia nas tworzenie praktycznych i prostych rozwiązań, których jedynym celem jest dostarczenie wartości dodanej naszym klientom. Dogłębne i prawidłowe zrozumienie istoty potrzeb, wraz z praktycznym podejściem i efektywnymi metodami działania, umożliwia nam realizację zadań tam, gdzie nasi konkurenci zawiedli.

Pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność organizacji, zoptymalizować wyniki tam, gdzie ich znaczenie strategii firmy jest największe. Badamy i usprawniamy procesy, doradzamy przy zmianach struktury organizacyjnej, dobieramy, oceniamy i rozwijamy talenty.

Różnorodne doświadczenie naszych menadżerów, konsultantów i ekspertów, zdobyte w wielu branżach, pozwala nam doradzić i przeprowadzić projekty w oparciu o nowoczesne i często nieszablonowe rozwiązania.

Nasza działalność skupia się w następujących dziedzinach:

  • Kompleksowe rozwiązania HR, takie jak usługi i produkty powiązane z identyfikacją pracownika, wyborem i rekrutacją (w szczególności Executive Search, Rekrutacja, Try & Hire, testowanie i weryfikacje wiedzy, umiejętności i zdolności kandydatów i pracowników, przygotowywanie i przeprowadzanie Asessment Centre, dostarczenie pracowników tymczasowych, sprawdzanie wiarygodności - Background Check, Outplacement, sprzedaż dedykowanego oprogramowania etc.)
  • Contracting specjalistów i outsourcing funkcji wspierających i jednostek pomocniczych.
    • Dostarczenie szerokiego wachlarza specjalistów z branży IT/TELCO, kierowników projektów, specjalistów ds. HR oraz ekspertów w innych dziedzinach, Interim Management.
    • Administrowanie personelem, sprawy płacowe, doradztwo z zakresu praca pracy, outsourcing departamentu HR, outsourcing z zakresu bezpieczeństwa, w tym BHP, częściowy lub pełen outsourcing zespołów projektowych, działu zakupów, jakości, Office Management oraz innych procesów wspierających.
  • Szkolenie pracowników oraz usługi związane z rozwojem kariery (w szczególności identyfikacja potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, przygotowanie I przeprowadzenie Development Centre, usługi związane z zarządzaniem karierą – w szczególności Coaching i Mentoring, szkolenia and e-learning, dostarczenie testów psychometrycznych etc.).
  • Usługi doradcze (kompleksowe doradztwo z zakresu HR, dostarczenie narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi, poprowadzenie audytów procesów, implementacja procesów HR, zarządzanie wydajnością i jej poprawa, zarządzanie talentami, planowanie sukcesji, strategia i rozwój biznesu, optymalizacja procesów, restrukturyzacja i zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem, implementacja systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem, doradztwo z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania kryzysem, doradztwo z zakresu zarządzania projektami).

Nasi konsultanci i eksperci są częstymi gośćmi i prelegentami wielu renomowanych konferencji. Aktywnie współpracują z renomowanymi stowarzyszeniami międzynarodowymi takimi jak:

Dzięki unikanej metodologii i wiedzy oraz szerokiej sieci międzynarodowych ekspertów, współpracujemy z klientami w ponad 40 krajach.