Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

DRILL Training

Edukacja i rozwój zawodowy jest jednym z kluczowych czynników poprawiających długoterminową konkurencyjność i efektywność każdego przedsiębiorstwa.

Programy szkoleniowe i rozwojowe muszą być ściśle powiązane z konkretnymi potrzebami firmy i muszą odzwierciedlać poziom i możliwości uczestników szkolenia. Skuteczne wdrażanie programów szkoleniowych jest możliwe dzięki, połączeniu celów biznesowych firmy z indywidualnymi potrzebami rozwojowymi uczestników (DRILL  Development Center). Należy pamiętać, aby wdrożenie jakiegokolwiek rozwiązania doradczego było zbieżne ze strategią, procesami oraz kulturą organizacyjną całej firmy.

Zalecaną drogą do realizacji potrzeb rozwojowych pracowników, jest prowadzenie szkoleń cyklicznych w grupach i skierowanych główne na powtarzające się potrzeby rozwojowe pracowników.

Naszym zdaniem najefektywniejszymi metodami realizacji potrzeb rozwojowych są coaching i mentoring. DRILL Training jest zawsze przygotowany i dostosowany do potrzeb Klientów i pracowników i składa się z następujących programów:

DRILL Management Skills

DRILL Skills by pracować efektywniej

DRILL Sales Skills

DRILL Special Skills

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: