Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Assessment Center

DRILL Assessment Center

Wysoce skuteczna metoda wyboru pracowników na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, a w szczególności handlowe. Metoda oparta na testowaniu umiejętności kandydata w formie symulacji typowych czynności służbowych. Składa się ona z modelowania sytuacji, przeprowadzenie testów psychologicznych i wywiadów kompetencyjnych. Assessment center jest najskuteczniejszą metodą oceny kandydatów i zapewnia również największą obiektywność ich wyboru.

 • Piętnaście 20-minutowych wywiadów dziennie: „Kim był ten pan Kowalski?”
 • Najlepsi kandydaci na stanowisko – jak to sprawdzić?
 • Assessment Center – kiedy z niego korzystać?
 • Czy i jakie testy psychologiczne zastosować podczas w Assessment Center?
 • Dotychczasowy organizator Assessment Center nie rozumie Państwa potrzeb?
 • Intuicyjna ocena podczas Assessment Center: tak czy nie?
 • Jak pracować z modelem kompetencyjnym?
 • Na Assessment Center przychodzą niewłaściwi kandydaci?
 • Niektórzy kandydaci nie przychodzą na Assessment Center?
 • Chcemy  nabrać doświadczenia w prowadzeniu Assessment Center?
 • Chcemy przeszkolić oceniających?
 • Chcemy i potrafimy sami prowadzić Assessment Center?
 • Już stosujemy Assessment Center, ale.....

Jeżeli zadawali sobie Państwo kiedyś podobne pytania, produkt DRILL Assessment Center jest właśnie dla Państwa.

DRILL Assessment Center – dla stanowisk menedżerskich

DRILL Assessment Center – dla często obsadzanych stanowisk

Jest to pogram oparty o serię symulacji typowych czynności służbowych, w których testujemy umiejętności kandydata. Wykorzystujemy procedury obejmujące zadania grupowe oraz indywidualne. Opracowujemy i zestawiamy zadania oparte o pożądany profil cech sprawnościowych, osobowościowych, społecznych i umiejętności menedżerskich potrzebnych do wykonywania pracy na danym stanowisku, a nasi konsultanci wspólnie z przedstawicielami Państwa firmy i doświadczonymi psychologami dokonują oceny poszczególnych kandydatów.

U każdego kandydata oceniamy zdolności wynikające z profilu danego stanowiska (np. zdolności organizacyjne, umiejętność planowania, umiejętność dedukcji i podejmowania decyzji, adekwatność decyzji, twórcze myślenie, odporność na stres, umiejętności komunikacyjne, umiejętność argumentowania, zachowanie wobec partnerów i umiejętność kierowania). Zawsze wcześniej przygotowujemy i zatwierdzamy z Państwem kryteria oceny. Charakterystyki kandydatów analizujemy na bieżąco w trakcie rozwiązywania przez nich zadań. Assessment Center kończy się ogólną oceną poszczególnych kandydatów z punktu widzenia ich zdolności do spełnienia wymagań obsadzanego stanowiska i zestawieniem ich kolejności. Zazwyczaj częścią Assessment Center są testy psychometryczne, ewentualnie testowanie kandydatów z pomocą produktu DRILL Psychological Testing.

Assessment Center jest wysoce skuteczną metodą wyboru pracowników na stanowiska menedżerskie, handlowe i często obsadzane. Jego wyniki dadzą Państwu stosunkowo dokładną prognozę przyszłych wyników pracy kandydata. Metoda zapewnia też dużą efektywność wyboru najlepszego kandydata.

Podobne narzędzia jak DRILL Assessment Center wykorzystuje też produkt DRILL Development Center zalecany do oceny pracy i przygotowania planu rozwoju Państwa obecnych menedżerów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: