Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

DRILL Development Center

DRILL Development Center opiera się na podobnych zasadach jak DRILL Assessment Center, i poprzez wywiady, testy psychologiczne i ocenę symulowanych sytuacji umożliwia rozwój kluczowych kompetencji dla danego stanowiska. W przeciwieństwie do Assessment Center, który koncentruje się na ocenie i selekcji kandydatów ubiegających się o dane stanowisko, Development Center ocenia potencjał menedżerów i innych kluczowych pracowników w ramach realizacji codziennych zadań.

Na podstawie uzyskanych charakterystyk możliwe jest opracowanie konkretnych planów ich rozwoju osobistego. Jednocześnie uczestnicy mają zapewnioną  informację zwrotną nt. mocnych i słabych stron swojej osobowości, możliwości, potencjale zawodowym i menedżerskim. Pomoże im to w głębszym poznaniu samych siebie. Sam udział w Development Center jest także doskonałym treningiem.

Development Center polega na serii symulacji typowych czynności służbowych, podczas których testujemy możliwości pracowników. Wykorzystujemy procedury obejmujące zadania grupowe i indywidualne. Opracowujemy i zestawiamy zadania opierające się na pożądanym profilu możliwości, cech osobowościowych, społecznych i menedżerskich potrzebnych na danym stanowisku, a nasi konsultanci wspólnie z przedstawicielami Państwa firmy i doświadczonymi psychologami dokonają oceny poszczególnych uczestników.

U każdego uczestnika oceniamy cechy osobowościowe i zawodowe, które wynikają z profilu danego stanowiska (np. zdolności organizacyjne, umiejętność planowania, logicznego myślenia i podejmowania decyzji, adekwatność decyzji, twórcze myślenie, odporność na stres, umiejętności komunikacyjne, umiejętność argumentowania, zachowanie wobec partnerów, umiejętność kierowania i inne). Zawsze wcześniej opracowujemy i uzgadniamy z Państwem kryteria oceny. Cechy uczestników analizujemy na bieżąco podczas rozwiązywania zadań.

Po zakończeniu Development Center nasi konsultanci przygotowują szczegółowy raport o każdym uczestniku podzielony według poszczególnych działań i kryteriów.

Development Center wykorzystujemy również produkt DRILL Psychological Testing. Zalecamy także skorzystanie z usługi DRILL Performance Management.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: