Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Government

DRILL Government

Jest specyficznym produktem do wyszukiwania i zatrudniania pracowników w administracji państwowej, oraz innych instytucjach publicznych. Podczas procesu selekcji sprawdzamy niekaralność, niezawodność i lojalność, oraz przeprowadzamy testy psychodiagnostyczne.

DRILL Government jest specyficznym produktem do poszukiwania pracowników administracji państwowej, samorządów i urzędów regionalnych. Podstawą tej usługi są DRILL Executive Search i DRILL Recruitment (przeznaczone podstawowo dla podmiotów komercyjnych), modyfikowane tak, aby spełniały specyficzne wymagania dot. wykształcenia, kwalifikacji, standardów moralnych i cech charakteru pracowników, które wymagane są w urzędach i instytucjach administracji państwowej i samorządowej.

Do Państwa dyspozycji będzie specjalny konsultant znający problematykę administracji państwowej i dobrze orientujący się na rynku pracy w tym obszarze.

Cechą charakterystyczną produktu jest automatyczne sprawdzanie niekaralności, niezawodności i lojalności oraz przeprowadzaniem testów psychodiagnostycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: