Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Performance Management
DRILL Model kompetencyjny

DRILL Model kompetencyjny

Podstawą tego produktu jest zdefiniowanie kompetencji pracowników i ich szczegółowy opis
z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Państwa firmy. Kluczem do właściwego opisania kompetencji jest zdefiniowanie ich w taki sposób, aby uwzględnić różnice pomiędzy poziomem stanowisk. Przygotujemy dla Państwa kompleksową metodologię utrzymywania i rozwoju kluczowych kompetencji w organizacji. Nauczymy Państwa w prawidłowy sposób oceniać osiągnięty przez pracownika poziom kompetencji.  Jest pożądane, aby model kompetencyjny był ściśle związany z innymi systemami w firmie, zwłaszcza z systemem kształcenia i rozwoju pracowników oraz systemem wynagradzania.

W ramach produktu opracowujemy kompleksową metodykę dalszego utrzymywania i rozwoju kompetencji pracowników, tworzymy.profile kompetencyjne dla wybranych przez Państwa stanowisk. Uczymy Państwa efektywnej pracy z metodyką tworzenia modeli kompetencyjnych, aby w przyszłości mogli je Państwo samodzielnie zmieniać i rozwijać.

Nauczymy Państwa oceniać poziom kompetencji pracowników, korzystania z profili kompetencyjnych i ich wykorzystywania w rekrutacji i wyborze pracowników.

Model kompetencyjny powinien być ściśle związany z innymi systemami funkcjonującymi w firmie, zwłaszcza z systemem kształcenia i rozwoju pracowników oraz systemem wynagradzania. Pomożemy Państwu w implementacji modelu kompetencyjnego . Uzyskają Państwo w ten sposób narzędzie do skutecznego zarządzania rozwojem pracowników w zakresie kluczowych kompetencji, narzędzie do efektywnego zapewniania informacji zwrotnej w zakresie wiedzy i umiejętności pracowników. Dzięki precyzyjnej metodyce oceny kompetencji uzyskają Państwo narzędzie do sprawiedliwego porównywania poszczególnych pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: