Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Background Check

DRILL Background Check

Rozwiązanie to jest stosowane głównie podczas rekrutacji pracowników, na kluczowe stanowiska w firmie, podsiadające dostęp do informacji wrażliwych, o podwyższonym ryzyku i które mogą być narażone na potencjalne nadużycia. Naszym celem jest zdobycie dostatecznej ilości informacji o pracowniku lub kandydacie, którego ewentualna nielojalność mogłaby mieć dla spółki poważne konsekwencje i oznaczałaby znaczną szkodę finansową.

Produkt DRILL Background Check to dopełnienie usług w zakresie rekrutacji pracowników, zwłaszcza DRILL Executive Search, DRILL Recruitment i DRILL Try & Hire. Zalecamy skorzystanie z tej usługi przede wszystkim  podczas rekrutacji na stanowiska o rozległych uprawnieniach, które mogą być użyte na niekorzyść pracodawcy. Chodzi między innymi o operacje gotówkowe, przeprowadzanie i zatwierdzanie operacji finansowych, dostęp do informacji handlowych i strategicznych, rachunków bankowych, danych osobowych, czyli o stanowiska z obszaru finansów, zakupów strategicznych, bezpieczeństwa, prawa oraz o najwyższy szczebel menedżerski.

Produkt DRILL Background Check można również wykorzystywać do regularnego sprawdzania lojalności, niekaralności i niezawodności pracowników na kluczowych stanowiskach.

Celem użycia produktu jest zdobycie sprawdzonych informacji o pracowniku lub kandydacie, którego ewentualna nielojalność mogłaby mieć dla spółki poważne konsekwencje i oznaczałaby znaczną szkodę finansową, a także identyfikacja czynników ryzyka, które mogłyby motywować pracownika do ewentualnej nielojalności.

Sprawdzenia wymagają zwłaszcza następujące sfery:

  • Sytuacja majątkowa i finansowa.
  • Możliwości szantażu.
  • Referencje i opinia byłych pracodawców.
  • Dane z życiorysu.
  • Opinia w miejscu zamieszkania.
  • Upodobania.
  • Skłonność do nałogów, np. hazardu itp.

Konkretne postępowanie i zakres weryfikacji jest zawsze ustalany indywidualnie i różni się w zależności od rodzaju ryzyka, stanowiska i wymagań firmy.

Wszystkie czynności w ramach produktu DRILL Background Check są wykonywane zawsze ze zgodą kandydata lub pracownika z wykorzystaniem publicznych i legalnych źródeł.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: