Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

DRILL Contracting & Interim Management

Ten produkt dostarcza Państwu fachową wiedzę i kompetencje menedżerskie dokładnie wówczas i w okresie, który jest niezbędny do realizacji Państwa celów biznesowych. Zazwyczaj łączy się on z okresowym zapełnieniem wakatu lub przeprowadzeniem konkretnych zmian w firmie. Rozwiązanie to jest szczególnie skuteczne w przypadku ograniczonych czasowo, odbiegających od standardowych czynności lub z tymczasowym obsadzeniem konkretnego stanowiska do czasu przyjęcia stałego pracownika.

Wykorzystanie produktu DRILL Contracting & Interim Management wskazane jest zwłaszcza w przypadku projektowych działań ograniczonych czasowo i odbiegających od  zwykłej działalności firmy lub w razie konieczności tymczasowego obsadzenia konkretnego stanowiska do czasu przyjęcia stałego pracownika. Może też chodzić o restrukturyzację firmy w związku z procesem akwizycyjnym, tymczasowe zastąpienie obecnego zarządu podczas zmian organizacyjnych, zmianę strategii, ekspansję firmy na nowe rynki, rozwiązywanie sytuacji kryzysowej kryzysowych, implementację nowych systemów (np. sprzedaży i dystrybucji), zwiększenie produktywności lub wprowadzanie nowych procesów i procedur. Czas działania wynajętego pracownika waha się od trzech miesięcy do dwóch lat.

W przypadku czasowo ograniczonej potrzeby zatrudnienia specjalistów w zakresie technologii informatycznych (zwłaszcza menedżerów projektów, projektantów, analityków systemowych, specjalistów ds. baz danych, architektów lub testerów) zalecamy skorzystanie z produktu DRILL IT Contracting.

Alternatywą tej usługi jest możliwość długookresowego zapewnienia dyspozycyjności wynajętego pracownika. Produkt ten umożliwi Państwu obniżenie planowanej liczby pracowników etatowych, zatem również wykazywanych kosztów płacowych. Jednocześnie możemy przejąć Państwa obecnych pracowników.

Współpracujemy z szeregiem doświadczonych i wykwalifikowanych menedżerów z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu, którzy są w stanie bardzo szybko zorientować się w strukturze Państwa organizacji, wprowadzić potrzebne zmiany i osiągnąć żądane wyniki.

Wybór odpowiedniego  „tymczasowego menedżera” jest bardzo indywidualny i przebiega w ścisłej współpracy z klientem. Kwalifikacje każdego z takich menedżerów są sprawdzane przez naszą spółkę przed zaprezentowaniem jego kandydatury. Celem jest zapewnienie Państwu pracownika, który spełnia nie tylko wymagania zawodowe i menedżerskie - zawsze sprawdzane na podstawie referencji, ale również posiada cechy osobowościowe zapewniające jak najszybszą i najlepszą adaptację w Państwa firmie. Z tego punktu widzenia bardzo ważna jest efektywna komunikacja wewnętrzna, aby tymczasowo działający menedżer nie był postrzegany jako zagrożenie dla dotychczasowych pracowników.

Kontrola działań „interim menedżera” przeprowadzana jest po uzgodnieniu z klientem w ustalonych interwałach czasowych.

W przypadku, kiedy w trakcie działalności „interim managera” lub „kontraktora” firma (ze względu na jego wiedzę, zdolności i doświadczenie) wyrazi zainteresowanie jego zatrudnieniem na stałe, nasza spółka ocenia dostosuje się do Państwa decyzji i wyceni usługę w ramach standardowych warunków produktu DRILL Executive Search.

Produkt DRILL Contracting & Interim Management przynosi Państwu następujące korzyści:

  • Elastyczność reakcji na sytuację na rynku.
  • Możliwość pozyskania na określony czas doświadczonego menedżera z bogatym doświadczeniem w branży, bez konieczności zawierania stałego stosunku pracy.
  • „Gotowego” specjalistę, który jest w stanie bardzo szybko adaptować się w warunkach konkretnej firmy i osiągać dobre wyniki.
  • Cenne źródło informacji i doświadczenia, które „interim manager” lub „kontraktor” w naturalny sposób przekazuje pozostałym pracownikom i które mogą być wykorzystane również po jego odejściu.
  • Kierowanie projektem przez profesjonalistę, zatem większą pewność jego terminowego i pomyślnego zakończenia.
  • Niższą cenę w porównaniu z wynajęciem podobnego specjalisty na czas nieokreślony lub w razie zakupienia kompletnej usługi od podwykonawcy.
  • Z góry wyznaczony cel, cenę i czas działania.
  • „Interim manager” lub „kontraktor” jako osoba z zewnątrz nie ma osobistych, emocjonalnych powiązań w firmie, co ułatwia realizację niepopularnych rozwiązań lub decyzji.
  • Wynajęty czasowo pracownik wnosi też bogate doświadczenie z poprzednich miejsc działania, często wielonarodowościowych i wielokulturowych. Jego inne podejście do realizacji zadań lub rozwiązywania problemów może być inspiracją dla pozostałych pracowników i mieć pozytywny wpływ na ich własne wyniki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: