Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

DRILL Psychological Testing

Produkt DRILL Psychological Testing pomaga Państwu lepiej poznać kandydatów na poszukiwane stanowiska, a przede wszystkim umożliwi Państwu rozpoznanie różnic między kandydatami w tych obszarach, które podczas rozmowy kwalifikacyjnej trudno ocenić, zwłaszcza w odniesieniu do ich talentów, specyficznych zdolności, predyspozycji, postawy i reakcje na określone sytuacje. Stosowane przez nas metody psychodiagnostyczne są oparte o bezpośredni i naturalny kontakt między psychologiem a kandydatem/respondentem.

Określone cechy charakteru mają bezpośredni wpływ na efektywność pracy. Na podstawie miary zdolności i według właściwości, które są warunkiem pomyślnego wykonywania obowiązków na danym stanowisku, opracowujemy optymalne metody testowania predyspozycji, zainteresowań, zalet, typu osobowości, naturalnych uzdolnień i stopnia motywacji danego kandydata.

Wybrane przez nas metody psychodiagnostyczne oparte są o bezpośredni i naturalny kontakt między psychologiem i kandydatem/respondentem. W trakcie przeprowadzania testu zdobywamy informacje o osobowości kandydatów (profile  osobowościowe) oraz o specyficznych predyspozycjach.

W ramach produktu DRILL Psychological Testing jesteśmy w stanie zaoferować szeroką paletę podejść, metod i testów, które można, według potrzeb każdego klienta (i kandydata/stanowiska), łączyć w różne pakiety. Zapewniamy także osobisty kontakt z psychologiem i własne metody psychodiagnostyczne.

Na życzenie klienta zestawiamy również kompleksowy profil osobowościowy kandydata, rozpoznajemy jego specyficzne cechy i predyspozycje niezbędne na danym stanowisku; Celem testów jest ustalenie, jak poszczególni kandydaci różnią się w zakresie zdolności, predyspozycji, w postawach i reakcjach na określone sytuacje.

DRILL Psychological Testing porównuje wymagania dotyczące konkretnego stanowiska z osobowością kandydata w celu zidentyfikowania jego potencjału w następującym zakresie:

  • Ogólne możliwości intelektualne.
  • Zdolności –zdolność do uczenia się i zdolność do przetwarzania informacji.
  • Zainteresowania – wskazują na preferowany kierunek rozwoju osobistego.
  • Umiejętności społeczne.
  • Cechy charakteru –sumienność, towarzyskość, kreatywność i determinacja, które mogą mieć znaczny wpływ na możliwości i wyniki na określonych stanowiskach i w grupach roboczych.
  • Etyka zawodowa.
  • Potencjał rozwojowy.
  • Czynniki motywacyjne.

W razie potrzeby zapewnimy też przeprowadzenie analizy grafologicznej,,na przykład napisanego odręcznie życiorysu kandydata. Może ona pomóc w ocenie jest predyspozycji i zapewni Państwu dodatkowe informacje o jego charakterze, zachowaniu, produktywności, temperamencie, woli, motywacji i umiejętności nawiązywania kontaktów.

Poprawność decyzji o przydatności kandydata jest oczywiście uwarunkowana także dalszymi osobistymi rozmowami z wybraną osobą.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: