Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla kandydatów
DRILL przygotowanie i sprawdzenie życiorysu

DRILL przygotowanie i sprawdzenie życiorysu

Państwa życiorys jest Państwa wizytówką. Jest to pierwsza informacja, którą potencjalny pracodawca widzi, i na podstawie której podejmuje decyzję, czy zaprosi Państwa na rozmowę rekrutacyjną. Życiorys jest najważniejszym dokumentem w procesie szukania zatrudnienia. Z tego powodu należy poświęcić maksimum uwagi jego przygotowaniu i sporządzaniu.

Bardzo ważnym elementem jest również list przewodni (zwany również motywacyjnym), przedkładany razem z życiorysem. Opisują w nim Państwo powody swojego zainteresowania konkretnym miejscem pracy. Może stanowić Państwa atut, ale także zniechęcić ewentualnego pracodawcę.

Szczegółowe instrukcje, jak napisać prawidłowo interesujący list przewodni i życiorys, o czym nie wolno zapomnieć, a czego należy unikać, znajdą Państwo w rozdziałach Jak prawidłowo napisać list przewodni i Jak prawidłowo napisać życiorys.

Jeżeli jednak są Państwo zdania, że Państwa umiejętności nie wystarczą do napisania perfekcyjnego życiorysu lub listu przewodniego,  nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Mogą oni przygotować list przewodni i życiorys z wykorzystaniem informacji i danych, które im Państwo udostępnią. Nie ma czego się wstydzić. Nie każdy jest „urodzonym pisarzem”, nie musi mieć także niezbędnej praktyki w pisaniu tego typu dokumentów.  Żal byłoby nie dostać szansy na upragnione zatrudnienie tylko dlatego, że potencjalny pracodawca nie mógł prawidłowo odczytać informacji o Państwa wiedzy fachowej, umiejętności i doświadczeniu z Państwa życiorysu. Nasi konsultanci bardzo dobrze znają wymagane lub oczekiwane w postępowaniu rekrutacyjnym cechy dokumentów:  zarówno z punktu widzenia pracowników działów zasobów ludzkich, jak i z perspektywy menedżerów, którzy do swojego zespołu szukają odpowiednich kandydatów.

Oferujemy Państwu:

  • Napisanie listu przewodniego.
  • Sporządzenie życiorysu dla wszystkich gałęzi przemysłu, handlu i usług, ewentualnie administracji państwowej na każdym etapie Państwa kariery. Sporządzimy odpowiedni życiorys dla absolwentów szkół średnich i uczelni oraz dla doświadczonych menedżerów z wieloletnią praktyką lub członków zarządów i rad nadzorczych.
  • Sporządzenie Państwa skróconego życiorysu do wykorzystania na Państwa stronach internetowych, w prezentacjach lub do celów konferencji i seminariów.
  • Sprawdzenie i korektę napisanego przez Państwa listu przewodniego lub życiorysu.
  • Sporządzenie innych dokumentów wymaganych przez Państwa potencjalnego pracodawcę, np. listy referencji, listy publikacji, projektów, itp. Oczywiście, nie dotyczy to opracowania studiów przypadków lub podobnych materiałów, którymi Państwa potencjalny pracodawca chce sprawdzić Państwa wiedzę. Takie materiały muszą być, oczywiście, wykonane przez Państwa osobiście.  

List przewodni, życiorys i inne wymagane materiały doręczymy Państwu w wybranym przez Państwa formacie, ewentualnie w postaci wysokiej jakości wydruków w podanej przez Państwa liczbie kopii. Sposób doręczenia wersji elektronicznej zależy również od Państwa (e-mail, CD, USB).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: