Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

DRILL doradztwo indywidualne

W ramach doradztwa dla kandydatów oferujemy szerokie portfolio usług świadczonych przez naszych konsultantów, którzy posiadają rozległe i wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimiOr oraz na stanowiskach kierowniczych w spółkach międzynarodowych.

Jeżeli myślą Państwo o zmianie zatrudnienia, szukają nowego miejsca pracy, potrzebują fachowej pomocy i wsparcia lub tylko chcieliby się upewnić, że wybrane przez Państwa postępowanie jest prawidłowe i uzyskać zwrotne informację na ten temat, prosimy bez wahania skontaktować się z nami.

Jesteśmy gotowi do udzielenia Państwu fachowej pomocy przy:

  • Planowaniu kariery i przygotowaniu  ścieżki rozwoju zawodowego.
  • Analizie i ocenie Państwa szans na zdobycie konkretnego stanowiska oraz uświadomieniu Państwa cech charakteru, woli, motywacji i zdolności do nawiązywania kontaktów.
  • Orientacji na rynku pracy i szukaniu optymalnego miejsca pracy.
  • Sporządzeniu życiorysu i listu przewodniego. Bliższe informacje można znaleźć w sekcji Przygotowanie i sprawdzenie życiorysu.
  • Przygotowaniu do rozmów rekrutacyjnych.
  • Przygotowaniu do udziału w  Assessment Center i Development Center.
  • Przekwalifikowaniu, kształceniu i przygotowaniu planu rozwoju osobistego. Sprawdzimy i przetestujemy Państwa predyspozycje do pracy w określonej branży i na różnych stanowiskach. Możemy w tym zakresie wykorzystać niektóre metody psychometryczne. Ich opis znajdą Państwo w sekcji Testy psychometryczne.
  • Opracowaniu możliwości rozwoju osobistego i przygotowaniu Państwa planu rozwoju osobistego. Jednocześnie polecimy sprawdzonych lektorów i instytucje kształcące.
  • Rozwiązaniu problemów organizacyjnych, płacowych i związanych z prawem pracy. W razie potrzeby współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi, które udzielą Państwu pomocy prawnej w ewentualnych sporach sądowych lub w podobnych przypadkach.
  • Państwa adaptacji w nowej pracy. Obserwujemy i analizujemy proces Państwa adaptacji na nowym stanowisku, jak się spełniają Państwa oczekiwania proponujemy najlepsze postępowanie.  

Więcej szczegółowych informacji o naszych usługach, z możliwością uzgodnienia indywidualnego terminu konsultacji, chętnie ,podamy Państwu telefonicznie  lub poprzez adres e-mail: info@drillbs.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: