Česky
Slovensky
English
Polski
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla kandydatów
Poleć nam swojego znajomego i uzyskaj prowizję 1600 PLN

Poleć nam swojego znajomego i uzyskaj prowizję 1600 PLN

Oferujemy Państwu możliwość polecenia nam swojego kolegi, znajomego, przyjaciela lub na przykład członka rodziny jako potencjalnego kandydata i uzyskania prowizji 1600 PLN.

Może znają Państwo kogoś, kto szuka pracy, planuje dalszy rozwój swojej kariery, lub tylko rozgląda się na rynku pracy, gdzie lepiej wykorzystałby swoją wiedzę i umiejętności, a Państwo chcą mu pomóc?

Jeśli tak – czekamy na CV potencjalnego kandydata wraz danymi kontaktowymi oraz  zgodną na przetwarzanie danych osobowych. Agreement_on_the_processing_of_personal_data_PL.pdf

Wypełniając prosty formularz mogą Państwo polecić nam swojego znajomego. Jednocześnie zrobicie w ten sposób pierwszy krok do zdobycia prowizji. W chwili, kiedy poleconego przez Państwa kandydata umieścimy w nowym miejscu pracy i zakończy on z sukcesem okres próbny, wypłacimy Państwu prowizję za pośrednictwo w wysokości 1600 PLN.

Szczegóły i warunki współpracy dostępne na życzenie.

W razie zainteresowania długotrwałą współpracą w zakresie polecania odpowiednich kandydatów mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie, pod naszym adresem, e-mailem: info@drillbs.pl.