Česky
Slovensky
English
Polski
Pусский
Znajdź nas na:  

Nawigacja

Dla firm
DRILL Support Process Outsourcing
DRILL Office Management Outsourcing

DRILL Office Management Outsourcing

Czynności administracyjne i biurowe są następnymi działaniami, dla których coraz więcej firm wybiera rozwiązania outsourcingowe. Oprócz już wspomnianych ogólnych powodów do outsourcingu czynności pomocniczych i dodatkowych uważamy za zasadnicze podanie jeszcze jeden, który jest w tym przypadku bardzo często cytowany.

Większość firm ma ustalone zasady wynagradzania swoich pracowników tak, aby pobudzały ich inicjatywę i produktywność,  maksymalnie wykorzystywały ich wiedzę i predyspozycje. Konkretna wysokość i zróżnicowanie wynagrodzenia odzwierciedla złożoność zadań pełnionych przez poszczególne jednostki organizacyjne i pracowników. Częścią systemu wynagradzania bywa też systematyczna ocena (zazwyczaj ocena roczna) i z tym związana jest regulacja wynagrodzenia.

W przypadku kluczowych stanowisk menedżerskich i specjalistów wzrost wynagrodzenia to nie tylko odpowiedź na konkretne wyniki w pracy i znaczenie danego pracownika dla firmy, ale również na sytuację na rynku pracy w danej branży. W przypadku pracowników administracyjnych takie postępowanie jest trudne. Często dochodzi do sytuacji, kiedy wynagrodzenia pracowników administracji rosną w takim samym lub podobnym tempie, jak pozostałych grup stanowisk. Powodem jest zazwyczaj regulaminowy wzrost wynagrodzeń wyrażonym procentowo, ewentualnie w odniesieniu do inflacji. Firmy mają też obawy,  że zbyt duże zróżnicowanie wzrostu wynagrodzeń poszczególnych grup prowadziłoby do niezadowolenia pozostałych pracowników. Efektem może być sytuacja, że wieloletni pracownicy osiągają wysokie wynagrodzenia, pomimo że zakres ich pracy ani ich wyniki się nie zmieniły, ani nie zmieniła się sytuacja na rynku pracy w ich obszarze.

Outsourcing czynności administracyjnych i biurowych jest dobrym rozwiązaniem, zapewniającym nie tylko wyższą wydajność i jakość pracy, ale także oszczędność kosztów płacowych.

W ramach produktu DRILL Office Management Outsourcing jesteśmy w stanie zapewnić Państwu następujące czynności:

 • Wprowadzenie struktury systemu administracyjnego.
 • Zapewnienie codziennego funkcjonowania Państwa biura.
 • Zapewnienie funkcjonowania recepcji.
 • Częściowe lub pełne wsparcie administracyjne, ewentualnie wsparcie innych pracowników.
 • Usługi sekretarskie i asystenckie, prowadzenie terminarza, umawianie spotkań.
 • Tworzenie raportów i prezentacji.
 • Przygotowanie materiałów i prowadzenie dokumentacji.
 • Organizację spotkań i narad.
 • Zabezpieczenie organizacyjne podróży służbowych.
 • Zapewnienie zarządzania nieruchomością.
 • Tłumaczenia i usługi tłumacza.
 • Inne czynności administracyjne związane z funkcjonowaniem Państwa biura, np. zamawianie materiałów biurowych, wpisywanie danych do baz i inne.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij swoje dane kontaktowe.

Pozyje oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Należy wypełnić przynajmniej jedno okienko Email i Telefon.

Imię*:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość*:
Przepisz kod*:
Chcę innego obrazka!
Kod kontrolny: